Treehouse of Horror X

Slovenský názov: Špeciálny čarodejnícky diel X
Kód: BABF01
Epizóda: S11E04
Premiéra: 31. október 1999
Hosťujúce hviezdy: Lucy Lawles, Dick Clark a Tom Arnold

1) I Know What You Diddily-Iddily-Did (Viem čo ste diddily-iddyly-urobili)
Marge šoféruje vozidlo počas hmlistej noci a náhodne zrazí Neda Flandersa, ktorý je na mieste mŕtvy. Zoberú ho domov a ráno Homer Nedovo mŕtve telo k Maude a tvrdí jej, že zomrel na mŕtvicu. Zdá sa, že nešťastie sa im podarilo zatajiť, ale v jednu noc objavia v dome nápisy "Viem, čo ste spravili". Onedlho sa objaví niekto v čiernom plášti s hákom na ruke a Simpsonovci musia pred ním utekať, aby si zachránili svoje životy. Nanešťastie sa pokazí auto a muž ich dostihne. Pod plášťom sa ukrýva Ned. Vysvetlí im, že pred nehodou ho pokúsal vlkolak a on sa chystal zabiť ich. Všetci utekajú, len Homer nie je dostatočne rýchly a je napadnutý Flandersom.

2) Desperately Xeeking Xena (Stratená Xena)
Radiačná nehoda zmení Barta a Lisu na superhrdinov - Strech Dude a Clobber girl. Dajú sa dokopy a vytvoria tím superhrdinov bojujúcich proti zločinu. Dnešným protivníkom neporaziteľného dua je zlý Collector, ktorý uniesol Xenu, princeznú bojovníčku, aby sa s ňou oženil. Podarí sa mu aj zajať našich dvoch superhrdinov a chystá sa ich zabiť zaliatím za horúce plexisklo. V poslednej chvíli ich zachráni Xena. Napokon s nimi pod pazuchami odlieta preč.

3) Life's A Glitch, Then You Die (Život je krátky, potom zomrieš)
Je Silvester 1999 a občania oslavujú nové milénium. Hrozbou nového tisícročia je počítačový problém Y2K. Homer zistí, že asi zabudol nastaviť svoj počítač v elektrárni tak, aby sa tomuto problému vyhol. Začal sa rok 2000 a všetky počítače prestali kvôli Homerovej nedbalosti fungovať. Simpsonovci sa dozvedia, že je pripravená raketa, aby odletela z tohto sveta, ale len pre tých najlepších. Lisa je na zozname a berie so sebou Marge s Maggie. Homer s Bartom sa dostanú na raketu plnú podradných osobností mieriacu priamo na slnko. Radšej sa však z nej dobrovoľne katapultujú, než zostanú na jej palube.