Treehouse of Horror VI

Slovenský názov: Špeciálny čarodejnícky diel VI
Kód: 3F04
Epizóda: S07E06
Premiéra: 29. októbra 1995
Hosťujúca hviezda: Paul Anka

1) Attack of the 50-Foot Eyesores (Útok maskotov)
Po tom, čo Homer ukradne obrovskú šišku zo sochy maskota Lardlad Donuts, blesky udrú na mesto Springfield. Socha Lardlada je zasiahnutá a úder blesku ju oživí. Ide za Homerom, aby si vzal svoju šišku, ktorú mu ukradol. Ožívajú aj ostatné sochy a útočia na mesto. Lisa zistí, ako ich v tom zastaviť - stačí sa jednoducho nepozerať na ich útočenie a potom zomrú.

2) Nightmare on Evergreen Terrace (Nočná mora na Evergreen Terrace)
Barta sa zobudí po strašnej nočnej more, v ktorej sa ho školník Willie pokúsil zabiť. V škole zistí, že Martin zomrel počas spánku. Marge povie Lise a Bartovi, ktorým zhorel na smrť počas rodičovského združenia. Nikto nebol ochotný pomôcť mu, a preto sa zaprisahal sa odplatiť im to na ich deťoch. Deti nesmú zaspať, pretože ich Willie zabije v sne. Bart sa však rozhodne zaspať a poraziť ho. Napokon sa to podarí hlavne vďaka Maggie, ktorá ich všetkých zachráni.

3) Homer 3(3D Homer)
V snahe vyhnúť sa nudnej návšteve Patty a Selmy, Homer hľadá vhodné miesto, kam by sa pred nimi skryl. Ukryje sa za knižnicu, ale dostane sa do trojrozmerného sveta. Nenachádza však z neho cestu von, a preto prichádzajú obyvatelia Springfieldu, aby mu pomohli, ale bezúspešne. Napokon sa Bart, priviazaný na lane, odváži vstúpiť do tohto sveta a zachrániť ho. Homer však spôsobí rozpad 3D sveta, Bart sa vráti, ale Homer nedokáže preskočiť zväčšujúcu sa čiernu dieru, padne do nej a dostane sa do skutočného sveta.