Treehouse of Horror VII

Slovenský názov: Špeciálny čarodejnícky diel VII
Kód: 4F02
Epizóda: S08E01
Premiéra: 27. október 1996

1) The Thing And I (Vec a ja)
Bart a Lisa počujú zvláštne zvuky v podkroví ich domu. Idú sa tam pozrieť a objavia klietku. Homer a Marge im povedia o Hugovi - Bartovej diabolskej siamskej dvojičke, ktorá bola od Barta oddelená už po narodení, celý život bývala v podkroví s živila sa rybacími hlavami. Hugovi sa podarí utiecť a každý, okrem Barta, ho hľadá. Hugo nájde Barta a vezme ho do podkrovia, kde sa pokúsi prišiť sa k Bartovi, ako to bolo pri narodení. V poslednej chvíli ich nájde doktor Dlaha a neúmyselne udrie Huga. Čoskoro sa zistí, že tou zlou dvojičkou nie je Hugo, ale Bart, a preto si svoje miesta v dome vymenia.

2) The Genesis Tub (Miska stvorenia)
Lisa si odloží svoj vypadnutý zub do sódy. Po tom, čo zub ožiari statická elektrina, začne v ňom vznikať malé spoločenstvo primitívnych ľudí. Vývoj ale rýchlo napreduje a ľudia sú stále vyspelejší. Keď Bart spôsobí čiastočné zničenie malého zubného sveta, jeho obyvatelia ho považujú za ich nepriateľa a Lisa sa stáva ich bohyňou. Už vyspelý svet dokáže zmenšiť Lisu a preniesť ju k sebe. Lisa vysvetlí jeho obyvateľom, že ten diabol je vlastne jej brat. Bart napokon vezme tento zázrak ako svoj vedecký projekt a vyhráva prvú cenu.

3) Citizen Kang (Občan Kang)
Počas rybačky je Homer unesený mimozemšťanmi Kangom a Kodosom. Spýtajú sa ho na jeho vodcu a on im odpovie, že sú mini kandidáti v prezidentských voľbách - Bill Clinton a Bob Dole. Mimozemšťania unesú potenciálnych prezidentov a vezmú na seba ich podobu. Homer upozorňuje ľudí, že kandidáti na prezidenta sú v skutočnosti mimozemšťania v ich podobe, ale Kang voľby napokon vyhráva a stáva sa prezidentom USA.