Treehouse of Horror IX

Slovenský názov: Špeciálny čarodejnícky diel IX
Kód: AABF01
Epizóda: S10E04
Premiéra: 28. október 1998
Hosťujúce hviezdy: Ed McMahon, Regis Philbin, Kathie Lee Gifford, Jerry Springer,
                                Robert Englund ako Freddy Krueger

1) Hell Tuope (Diabolská parochňa)
Snake je odsúdený na smrť popravou na elektrickom kresle za tretie fajčenie v Kwik-E-Marte. Snake sľubuje odplatu všetkým, ktorí boli v tom čase jeho pristihnutia v Kwik-E-Marte - Apu, Bart a Moe. Snakeove časti tela sú rozdané a Homer si vezme jeho vlasy. Tieto čoskoro prevezmú kontrolu nad jeho mozgom a úplne ho ovládajú. Homer sa správa ako Snake a plní jeho odplatu. Najskôr zavraždí Apua, potom Moea a teraz je na rade Bart. Prichádza polícia a tá zabije vraždiace vlasy.

2) The Terror of Tiny Toon (Hrôza v animovanom svete)
Marge vyberie batérie od diaľkového ovládania, aby Bart a Lisa už viac nepozerali drastické programy ako je Itchy a Scratchy. Bart a Lisa sa však vynájdu a vložia do neho kúsok rádioaktívneho plutónia, čo ale spôsobí, že sa dostanú do animovaného sveta Itchyho a Scratchyho a čoskoro pochopia krutú realitu. Sú prenasledovaní animovanými hrdinami a musia utekať, aby si zachránili svoju kožu. Toto všetko vidí na obrazovke Homer a pochopí, že musí vypnúť televízor, aby to zastavil. Urobí tak a Bart s Lisou sa vrátia späť.

3) Starship Poopers (Hviezdna slabota)
Maggie vyrastie prvý mliečny zub - dlhý biely tesák, a nohy a ruky sa zmenia na dlhé zelené chápadlá. Homerovi je to samozrejme podozrivé a chce vysvetlenie od Marge. Vysvitne, že Marge bola pred dvoma rokmi unesená Kangom a Kodosom, aby ju použili v projekte kríženia ľudí s mimozemšťanmi. Kang a Kodos prichádzajú na Zem, aby si prišli pre Maggie. Homer si odmieta odobrať svoju dcéru a háda s o ňu s jej mimozemským otcom Kangom. Bart navrhne, aby si tento spor vyriešili na Jerry Springer Show. Takéto riešenie nepomáha - zabije prítomných divákov a aj samotného moderátora. Napokon, Kang s Kodosom odchádzajú bez Maggie, ale vyhrážajú sa zabitím všetkých washingtonských politikov, čo ale Simpsonovcov vôbec netrápi.