Obsah TOH 18 je hotový.
Síce trošku neskôr, ale predsa pridávame podrobný obsah posledného Špeciálneho čarodejníckeho dielu 18. Tradične ho spísal Mr. X.
pridal: Matio - [12-13-2007 19:32]

Záverečné titulky k trom TOH.
Mr. X spísal záverečné titulky k trom Špeciálnym čarodejníckym dielom, konkrétne TOH II, TOH III a TOH IV.
pridal: Matio - [11-04-2007 18:56]

Treehouse of Horror XVIII nadohľad.
Už takmer o dva týždne bude v premiére 4. novembra 2007 odvysielaný tradičný Špeciálny čarodejnícky diel XVII. Fox k nej zverejnil aj pekný promo obrázok, ktorý si v najvyššej dostupnej kvalite môžete pozrieť aj u nás.

Ďalej pre vás Mr. X pripravil mini-obsah pripravovaného TOH18, viac sa dozviete na stránke venovanej práve tomuto dielu.

Dúfajme, že sa epizóda vydarí, neskôr vám samozrejme prinesieme kompletný obsah aj so zaujímavosťami, poprípade aj screenshotmi.
pridal: Matio - [10-19-2007 17:29]

Obsah
Dlhoočakávanú epizódu Treehouse of Horror XVII máme úspešne za sebou.

Prinášame vám jej obsah. Epizódu sledovalo 10,43 milióna divákov, čo je menej ako minuloročný diel. Zahrali si v nej osobnosti ako Dr. Phil McGraw, Richard Lewis a Fran Drescher.
pridal: mr.x - [11-20-2006 21:38]

UPOZORNENIE
Pri dnešnej príležitosti premiéry Treehouse of Horror XVII sa vám zobrazí stránka toh.simpsonovci.com. Na hlavnú stránku s aktualizáciami sa dnes zrejeme nedostanete, ale na iné sa dá cez tento link.

Berte to ako motiváciu podrobnejšie si pozrieť túto stránku a pre nás to znamená aj spôsob, ako ju predstaviť tým, ktorým sa sem ešte nepodarilo zablúdiť.

pridal: mr.x - [11-05-2006 11:33]

Treehouse of Horror XVII
Na úvod musím pripomenúť, že táto stránka oslávila v utorok 31.10.2006 svoje PRVÉ NARODENINY.

Už túto nedeľu bude mať konečne televíznu premiéru dlhoočakávaný Treehouse of Horror XVII. Prinášame vám preto jeho mini obsah. Po odvysielaní epizódy ho samozrejme skompletizujeme.

Už známou správou je, že TOH XVII sa dostal na internet, a tak túto epizódu už mnohí videli v predstihu. Na oficiálnej internetovej stránke je ešte stále možné vytvoriť si video. Ide vlastne zároveň o súťaž. Komu sa podarí najlepší výtvor, toho video bude použité v televízii a ako odmenu vyhrá dva lístky na párty pri príležitosti premiéry epizódy. Táto cena už bola udelená, ale súťaží sa ešte ďalej o množstvo plagátov.
pridal: mr.x - [11-03-2006 09:29]

Zaverečné titulky
Sľubovaná aktualizácia je tu. Prinášame vám záverečné titulky čarodejníckych dielov, ktoré ako určte viete, sa odlišujú od bežných. Preto v Treehouse of Horror titulkoch nájdete mená ako Bat Groening (Netopier Groening) alebo Hanged Azaria (Obesenec Azaria).

Kvôli prehľadnosti sme titulky zaradili do sekcie Special. Zatiaľ ide len o štyri epizódy, ale určite pribudnú aj ostatné.

Opäť vás musím upozorniť, že ďalšia aktualizácia tu bude už v najbližšej dobe.
pridal: mr.x - [10-28-2006 11:34]

Sme späť!
Treehouse of Horror sa vracia po dlhom čase s ďalšou aktualizáciou. Sú približne tri týždne do premiéry novej halloweenskej epizódy a to je ideálna príležitosť na porciu ďalších aktualizácii stránky.

Prinášame vám zoznam hosťujúcich osobnosti, ktoré účinkovali v Treehouse of Horror epizódach a spolu s ním odkaz na ich profil v internetovej filmovej databáze www.imdb.com. Zoznam osobností sa nachádza vždy v príslušnej epizóde, v ktorej daná hviezda účinkovala (v mnohých epizódach guess stars nevystupovali).

Sledujte túto stránku aj naďalej, pretože máme pripravené ďalšie zaujímavé aktualizácie.
pridal: mr.x - [10-14-2006 15:24]

Hmm... aktualizácia
Konečne po dlhom čase pridávame nové veci.

Mr.X spísal zoznam zvierat na ktoré sa premenili obyvatelia Springfieldu v Špeciálnom čarodejníckom dieli VIII.

Pridal som nový wallpaper. Nájdete ho v sekcii Special.

Nový je aj profil maskota Lardlada. Stačí navštíviť sekciu Postavy.
pridal: Matio - [06-03-2006 23:43]

Otvorená aj posledná sekcia.
Sekcia Špeciál je teraz dostupná.

Nájdete v nej flashovú upútavku na zatiaľ poslednú Treehouse of Horror epizódu a flashovú hru z originálnej stránky thesimpsons.com, v ktorej strielate zombíkov pred springfieldskym cintorínom.
pridal: Matio - [12-21-2005 17:59]

TOPlist